Načítám...

BC Real

Firma BC Real, a.s. byla založena na podzim roku 2006 jako součást finanční a realitní skupiny Broker Consulting. Zaměřujeme se na kompletní přípravu a realizaci developerských projektů. Jsme silná firma, přesto očekávejte spíše jednání ve stylu menšího rodinného podniku.
16
let zkušeností
na trhu
12
projektů
v Plzni
880
Postavených
bytů
50
Postavených
Rodinných domů
BC Real
155 bytů v plzeňském
rezidenčním projektu
byty sylván (2020)
Sami sebe bychom povahově popsali jako rodinnou firmu. pracovně jsme partou profesionálů a velkých nadšenců do svého oboru, kteří každým projektem doslova žijí.
BC Real
146 bytů v plzeňském
rezidenčním projektu
byty papírnická (2020)

důraz
na kvalitu

Nejsme stavební firma, jsme developer. Stavbu tedy neprovádí vyloženě naši zaměstnanci a subdodavatelé. U každého projektu tak velmi pečlivě a v rozsáhlém výběrovém řízení vybíráme generálního dodavatele stavby. Následně je tedy v našem zájmu, aby generální dodavatel dodal stavbu v co nejvyšší kvalitě - bez vad a nedodělků. Náš stavební dozor během celé výstavby velmi důkladně kontroluje používané materiály a dodržování pracovních postupů. Na závěr se snažíme klientovi maximálně pomoci při předávání nemovitosti a sami mu pomáháme hledat případné vady a nedodělky.
V Našich projektech bydlíme, v našich projektech sídlíme a velkou část klientů tvoří stávající klienti a jejich rodiny, kteří se k nám rádi vracejí.

projekty
s duší

Nestavíme na polích za městem, ale realizujeme převážně projekty, které mají duši, styl a určitým způsobem vytváří obraz města Plzně a zpříjemňují zde život jak novým majitelům, tak lidem bydlícím v okolí našich staveb.
Nová Papírna