Načítám...
otočte telefon
o 90 stupňů
doleva

Standardy

Jak je u našich projektů dobrým zvykem, můžete si provedení svého bytu individuálně upravovat v režimu klientských změn. V přiloženém souboru naleznete seznam standardů, tedy popis konstrukce domu a vybavení bytů i společných prostor.
Koupelna
Typ materialu 30306
Typ materialu 30302
Typ materialu 30304
U projektů BC Real máme obecně velmi pozitivní zpětnou vazbu na kvalitu provedení samotných budov i jednotlivých bytů. Nestavíme totiž na hranici norem, stavíme hlavou.
BC Real

zvuková izolace

Byty jsou velmi dobře odizolované, v podstatě ani netušíte že máte nějaké sousedy.

parkování

Parkovací stání jsou dostatečně široká, stejně tak vjezd do samotných garáží. Parkuje se tedy velmi pohodlně, a to i s větším vozem.

důraz na kvalitu

Klademe důraz i na kvalitu použitých materiálů a celkové provedení stavby. Stejně jako naši klienti se chceme vyhnout případným stížnostem a reklamacím a chceme s dobrou reputací pokračovat v Plzni v dalších a dalších projektech.

klientské
změny

Část klientů si určitě nechá byt ve standardním provedení a bude si vybírat pouze barvy a dekory podlah dveří či koupelny. Ti ostatní si naopak rádi připlatí například za klimatizaci, předokenní rolety, úpravu koupelny či jiný druh podlahy, dlaždic apod. My se budeme snažit vyjít vstříc i těm nejnáročnějším požadavkům, pokud to daná fáze stavby umožní.
klientské změny první etapy
léto
2022
V průběhu léta 2022 začneme
kupující postupně vyzývat
k tomu, aby s námi řešili
klientské změny.
Nová Papírna